Alfy:
Imię: Bubonic
Wiek: 2 lata (nieśmiertelna)
Płeć: Samica
Stanowisko: Samica Alfa
Charakter: Miła, towarzyska, pomocna, ciekawska, lubi eksperymentować, chętna przygód, radosna ale poważna, uwielbia ryzyko
Zalety: Pomogę każdemu w każdej chwili i w każdej porze (o ile mój stan zdrowia na to pozwoli).
Wady: To chyba tylko moja nieokrzesana grzywa. Nie dbam za bardzo o wygląd, ale można przecież ładnie wyglądać.
Żywioł: Technika, (i nie wiem czy to można nazwać żywiołem) przygoda
Moce: Składanie różnych rzeczy, umie określić kierunek bez kompasu
Rodzina: To już nieistotne
Partner: Fell
Potomstwo: Brak
Historia: Urodziłam się w lesie, ale uciekłam do małej wsi w okolicy. Po drodze poznałam Fell'a z którym bardzo szybko się zaprzyjaźniłam. Kryliśmy się w okolicach lasu, a gdy nadarzyła się okazja wchodziliśmy do małej szopy i podbieraliśmy rzeczy (raz zrobiłam Fellowi metalowe skrzydła). Gdy dorośliśmy zostaliśmy parą, wsiedliśmy do małego auta i wyjechaliśmy do Rio de Janeiro gdzie zamieszkaliśmy (a raczej w dżungli obok). Co jakiś czas bierzemy starą paralotnie (którą odnowiliśmy) i latamy nad naszym domem. Okazało się że dużo wilków mieszka w okolicy.
Inne zdjęcia:
Ja i Fell w młodym wieku:
Ja i Fell (teraz):
Właściciel: Bellasara2001
***************************************************
Imię: Fell
Wiek:2 lata (nieśmiertelny)
Płeć: Samiec
Stanowisko: Samiec Alfa
Charakter: miły, szlachetny, odważny, pomocny, czasem
lekkomyślny, lubi ryzyko, romantyczny
Zalety: Zawsze chętny do pracy i pomocy innym
Wady: Uwielbia ryzyko i jest trochę lekkomyślny przez co
często pakuje się w tarapaty
Żywioł: Śmierć, Czas
Moce:
-hipnotyzowanie wzrokiem
-zabicie jednym ciosem
-rozmawianie z duchami
-telepatia
-niewidzialność
-teleportacja
-zatrzymywanie czasu
-przewiduj przyszłość
Rodzina: nie pamięta
Partner: Bubonic
Potomstwo: Brak
Historia: Gdy byłem szczeniakiem kamień spadł mi na głowę i
zapomniałem skąd pochodzę. Nie wiedziałem do kąd pójść i wtedy poznałem
Bubonic. Szybko się zaprzyjaźniliśmy. Razem ukrywaliśmy się w okolicach lasu.
Niedaleko była szopa i czasami podbieraliśmy z niej różne rzeczy. I z kilku
przedmiotów Bubonic zrobiła mi skrzydła. Jak dorośliśmy zostaliśmy parą i razem
wyjechaliśmy do Rio de Janeiro gdzie zamieszkaliśmy. Oczywiście nie w mieście
tylko pobliskiej dżungli. Czasem bierzemy naszą paralotnie i latamy nad naszym
domem. Okazało się, że mieszka tu dużo wilków.
Inne zdjęcia:
Jako szczeniak
Ja i Bubonic w młodym wieku:
Ja i Bubonic (teraz):
Właściciel:wiki1214
------------------------------------------------------------------------------
Bety:
------------------------------------------------------------------------
Inne wilki
Wadery:
---------------------------------------------------------------------
Basiory:
------------------------------------------------------------------------------
Bety:
------------------------------------------------------------------------
Inne wilki
Wadery:
---------------------------------------------------------------------
Basiory:

.jpg)
.jpg)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz